Angajari la Clinicco Ortopedie pentru postul de ingrijitoare curatenie

17 martie 2016

Cautam ingrijitoare curatenie

Esti in cautarea unui loc de munca? Doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si motivata? Aici poti gasi solutia.

Cerinte angajare ingrijitoare curatenie

  • minim 10 clase
  • curs Crucea Rosie (recomandat)
  • experiente de minim 1 an in activitati similare

    Responsabilitati ingrijitoare curatenie

    – Efectueaza curatenia si dezinfectia zilnica a spatiilor repartizate;
    – Triaza, depoziteaza temporar si transporta reziduurile rezultate din activitatile     sanitare respectand circuitele stabilite;
    – Pastreaza in conditii corespunzatoare materialele de curatenie;
    – Raspunde de aplicarea corecta a ordinelor 219/2002 privind gestionarea  deseurilor si a ordinului 216/2006 privind prevenirea infectiilor nosocomiale.

    Oferta:
    – mediu de lucru placut
    – pachet salarial motivant

Daca crezi ca te incadrezi postului si indeplinesti cerintele, nu ezita sa trimiti un CV la adresa ortopedie@clinicco.ro sau sa ne contactezi la numarul de telefon 0268-402914.

4 comentarii
  1. Valentina spune:

    Buna ziua! Imi puteti spune daca sunt posturi de asistent medical generalist debutant pe cardiologie? Multumesc.

  2. Alecsandra spune:

    Buna ziua, as dori sa stiu daca aveti vreun post de infirmieră disponibil, multumesc

    • Clinicco spune:

      Buna, Alecsandra, te rog sa suni la acest numar: 0765 345662 pentru a o contacta pe colega mea de la HR.